MÖBLER / Bord / Fällbord 10589278
nr 1058 9278
Fällbord
Alrot, 1800-tal, 90x90, höjd, 74, skador
Kondition: skadad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 september 2016
kl 18:44:52
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)